Wolna Amerykanka, czyli Wojciech Cejrowski boso do Zielonej Góry

Wolna_Amerykanka_plakat
Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją, doskonałym poczuciem humoru i w amerykańskim stylu zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.

Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia. Po występie okazja do zdobycia autografu, zrobienia zdjęcia oraz zakupu płyt i książek.

Zapraszamy na ten pełen emocji i wrażeń występ „Wolna Amerykanka” Wojciecha Cejrowskiego, dziennikarza i podróżnika:

– 16 września 2017 r. (sobota), godz. 18:00, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, budynek A-3 (ul. Podgórna 50), Zielona Góra.

Bilety na wydarzenie w cenie 65 zł można nabyć w Internecie na portalu biletos.com, w kasie abilet.pl (Zielona Góra, ul. Zamkowa 7/4a, tel. 68 324 47 74) oraz w punktach:

– Zielona Góra, MEGA TOURS Biuro Podróży, ul. Żeromskiego 6,
– Zielona Góra, Mail Boxes Etc., ul. Bohaterów Westerplatte 52,
– Zielona Góra, Biuro Podróży Itaka, Centrum Handlowe Focus Mall, ul. Wrocławska 17,
– Zielona Góra, Milenium Zakłady bukmacherskie , ul. Podgórna 43 J,
– Nowa Sól, My Travel, ul. Szeroka 15A,
– Sulechów, Max Holiday Biuro Podróży, ul. Kopernika 14,
– Żary, Mega Tours Biuro Podróży, ul. Długosza 22,
– Żagań Szkoła Nurkowania Darco & Wilson Travel Biuro Podróży, Plac Wolności 6/24.

wc_fot5
Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

Wojciech Cejrowski to podróżnik, badacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy, pisarz i publicysta, należy do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie (Royal Geographical Society). Od 1995 roku nieprzerwanie daje występy kabaretowe w amerykańskim stylu stand up comedy – jeden człowiek z mikrofonem. Występował na terenie całej Polski, Kanady, USA oraz Australii, a także w ośrodkach polonijnych we Francji i Szwajcarii. Wojciech Cejrowski odwiedził czterdzieści krajów na sześciu kontynentach, autor siedmiu książek, laureat wielu nagród i wyróżnień. Zorganizował i poprowadził dwadzieścia cztery ekspedycje. Dociera tam, gdzie nie docierają inni.

Zdjęcia: www.cejrowski.com