Tańsze bilety na koncert zespołu Dżem w Zielonej Górze

plakat_dzem_zielonagora
W piątek 18 listopada 2016 r. w Hali CRS w Zielonej Górze odbędzie się koncert kultowej grupy Dżem. Razem z Abilet.pl przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję! Każdy, kto przy zakupie biletu na to wydarzenie poprzez link (kliknij) wpisze kod promocyjny: monolit10 otrzyma rabat w wysokości 10 zł na bilet w każdej kategorii cenowej! Promocja będzie trwała do 14 listopada. Wszelkie pytania z nią zawiązane prosimy kierować na adres: biuro@monolitart.com.pl.

Dżem od wielu lat przyciąga na swoje koncerty pokolenia Polaków. Nic w tym dziwnego, bo grupa ma w swoim dorobku ogromną liczbę przebojów, które zna praktycznie każdy dorosły Polak. Trudno byłoby znaleźć osobę, która nie słyszałaby takich utworów jak: „Wehikuł czasu”, „Whisky”, „List do M.” czy „Czerwony jak cegła”, niegdyś wykonywanych przez nieżyjącego już Ryszarda Riedla, a obecnie przez Macieja Balcara. Dżem będzie supportować formacja Guitars Project.

Zapraszamy na pełen doskonałej muzyki i niezapomnianych emocji koncert zespołu Dżem:

– 18 listopada 2016 r. (piątek), Hala CRS (ul. Sulechowska 41), Zielona Góra

Wejście na halę – od 17:30
Guitars Project (support) – początek koncertu 18:00
Dżem – początek koncertu 20:00

Bilety na wydarzenie w cenach: 40 zł, 50 zł, 60 zł i 70 zł można nabyć w kasie Abilet.pl (Zielona Góra, ul. Zamkowa 7/4a, tel. 68 324 47 74) oraz na portalu abilet.pl.