Spektakl „Kochanie na kredyt” w Lublinie

Kochanie_na_kredyt_fot1
„Kochanie na kredyt” to komedia Marcina Szczygielskiego z elementami farsy – wypukłe zwierciadło, którego zniekształcenie komicznie wyolbrzymia szczegóły rzeczywistości. Każde powiększenie ma jednak to do siebie, że daje widzowi szansę dostrzeżenia pozornie nieistotnych detali determinujących nasze życie, a z tego spostrzeżenia płynie konkretna nauka – w dzisiejszym świecie niezwykle łatwo jest pomylić pragnienie z nałogiem.

W doskonałej sztuce „Kochanie na kredyt” reżyserowanej przez Olafa Lubaszenkę występują znakomite aktorki oraz czarujący aktorzy: Agnieszka Kaczorowska, Małgorzata Pieczyńska, Filip Bobek, Tomasz Bednarek i Stefano Terrazzino. Za kostiumy odpowiedzialny jest Tomasz Jacyków. Duet Szczygielski i Lubaszenko współpracował również przy świetnie przyjmowanych przez publiczność spektaklach, takich jak: „Single i remiksy” czy „Single po japońsku”.
kochanie_na_kredyt_fot2
Żyjemy w świecie najróżniejszych „holizmów” – uzależnienia stają się naszą naturą, a dostępnych używek przybywa z dnia na dzień. Uzależniamy się już nie tylko do chemicznych substancji, ale od czynności i uczuć na skalę niespotykaną do tej pory w historii cywilizacji. Internet, zakupy, telewizja, seks, przyjemności, higiena, jedzenie, popularność – przedawkowane wpędzają nas w kłopoty nie mniejsze, niż nadmiar alkoholu. Sztuka „Kochanie na kredyt” to znakomita obsada, świetne dialogi, wartka akcja, doskonała muzyka i bardzo współczesne i bliskie każdemu tematy.

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na spektakl „Kochanie na kredyt”:

– 13 listopada 2016 r. (niedziela), godz. 18:00, Sala Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15), Lublin.

Bilety na wydarzenie w cenach: 69 zł, 79 zł, 89 zł można nabyć w kasie Kulturomaniaka (Galeria E.Leclerc, ul. Zana 19), w Internecie na portalach: kupbilecik.pl, biletyna.pl, ticketpro.pl oraz w sieciach salonów: Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.
kochanie_na_kredyt_fot3
Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, + 48 518 522 581, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

Bohaterka spektaklu „Kochanie na kredyt” Anna to dziewczyna sukcesu – w pogoni za życiowym powodzeniem wpada w spiralę uzależnień, a uzależnić potrafi się w równym stopniu od kochania, jak i od kupowania. Chłopak wymyka jednak jej się z rąk, na progu mieszkania staje komornik z obstawą, w dodatku niezbyt lubiana do tej pory macocha nagle odkrywa w sobie pokłady instynktu macierzyńskiego, które obsesyjnie manifestuje. Osaczona dziewczyna próbuje zapanować na rozsypującymi się elementami układanki, jednak uzależnienia wciąż biorą górę…

Więcej informacji o spektaklu:
www.kochanienakredyt.pl
www.facebook.com/KochanieNaKredyt

Zdjęcia: mat. pras. Agencji Artystycznej Monolit