Spektakl „Kandydat” w Słupsku

„Kandydat” to błyskotliwy komediodramat, który dotyka bardzo aktualnych problemów. Opowiada historię kandydata na urząd prezydenta (w tej roli Piotr Cyrwus) oraz jego trenerki (w którą wciela się Grażyna Wolszczak). Od samego początku kandydata poznajemy jako niekompetentnego i niekoniecznie inteligentnego człowieka, który łatwo ulega manipulacji oraz presji ze strony swojej partii. Jednakże dalszy ciąg zdarzeń rzuca nam zupełnie inne światło na całą sytuację. Zaczynają wypływać nowe, tajemnicze fakty z jego życia, które doprowadzają do…

Czy wszystko jest takie jak nam się wydaje na pierwszy rzut oka? Czy w polityce nie liczy się ani dobro, ani zło – tylko skuteczność? Jakie są efekty bezwzględnego dążenia do władzy? Dlaczego polityka jest pełna absurdów?

Znakomita para aktorska i zręcznie poprowadzona akcja spektaklu odpowie na te pytania, a także dostarczy publiczności niezapomnianych wrażeń oraz wielu tematów do przemyśleń, co powoduje, że sztukę tę można uznać za uniwersalną oraz ponadczasową! Nie krytykuje ona konkretnych poglądów politycznych czy określonych osób. To idealna propozycja dla każdego, kto pragnie refleksji nad krajem, życiem czy wartościami człowieka.

Zapraszamy na spektakl „Kandydat”:

– 17 listopada 2019 r. (niedziela), godz. 18:00, Aula Słupskiego Inkubatora Technologicznego (ul. Portowa 13b), Słupsk.

Bilety w przedsprzedaży (do 31 października) w cenie 65 zł, od 1 listopada – 75,00 zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Starzyńskiego 8 (od 1 lipca), a już teraz w internecie na portalu www.kupbilecik.pl.

Zdjęcia: Marlena Matuszak / MDK Wołomin