Maciej Maleńczuk z solowym koncertem w Koszalinie

Maciej_Maleńczuk_fot1_presspack2017

Maciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Dawna dziewczyno” czy „Synu”.

O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali”.

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na solowy koncert Macieja Maleńczuka:

– 7 października 2017 r. (sobota), godz. 18:00, Teatr Variete Muza (ul. Morska 9), Koszalin.

Bilety na wydarzenie w cenach: 55 zł (miejsce stojące), 70 zł (miejsce siedzące) można nabyć na stronie www.monolitart.com.pl w zakładce Bilety,  na portalu kupbilecik.pl, w siedzibie „Głosu Koszalińskiego” (ul. Mickiewicza 24) oraz w biurze Teatru Variete Muza (od pon. do pt. w godz. 9:00 – 16:00, tel. 607 900 117).

UWAGA! Miejsca siedzące nie są numerowane. Po zakupie biletu należy dokonać rezerwacji pod nr tel. 607 900 117 lub bezpośrednio w Teatrze Variete Muza.

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

Maciej Maleńczuk – urodził się 14 sierpnia 1961 roku w Wojcieszowie. Polski wokalista i gitarzysta rockowy, poeta, a także osobowość telewizyjna. We wczesnej fazie swojej twórczości artysta był określany mianem „barda Krakowa”. Jest uważany za jednego z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Maciej Maleńczuk nagrywa i występuje solo, jak również z zespołami Püdelsi, Homo Twist oraz Psychodancing. Ma na koncie trzynaście albumów studyjnych. Współpracował m.in. z takimi artystami jak: Voo Voo, Rei Ceballo, Vera Bila, Krzysztof Krawczyk, Małgorzata Krzysica, Made In Poland, Behemoth, Wu-Hae, Big Cyc czy 5th Element. W 2011 r. został odznaczony Brązowym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.