Koncert Piotra Machalicy

Piotr_Machalica_fot20 października 2014 roku (poniedziałek) o godz. 19.00 w Teatrze Lalek Pleciuga w Szczecinie, (ul. Plac Teatralny 1), odbędzie się koncert promujący nową płytę Piotra Machalicy „Moje chmury płyną nisko…”. Najnowszy album artysty został wydany w październiku 2012 roku. Piotr Machalica wystąpi z zespołem Marcina Lamcha oraz gościnnym udziałem Magdy Umer.

Na krążku ”Moje chmury płyną nisko…” znajdują się piosenki napisane przez Jana Wołka specjalnie dla lubianego aktora i cenionego wokalisty. Są tu również znane utwory, należące do klasyki piosenki aktorskiej i poetyckiej, jak choćby: „Życie to nie teatr” do słów Edwarda Stachury, czy „Alkoholicy z mojej dzielnicy” do tekstu Wojciecha Młynarskiego.

– Wybrałem utwory, z którymi się identyfikuję: o życiu, uczuciach, tęsknotach, samotności, szczęściu
i nieszczęściu. O tym, co minęło bezpowrotnie i o tym, co jeszcze przed nami. Piosenki, które śpiewam,
są różnorodne, tak jak różnorodne są czasy, w których zostały one napisane – mówi Piotr Machalica.
Piotr_Machalica_Moje_chmury_okładka

W programie koncertu pojawią się ponadto utwory takie jak: „Atramentowa rumba”, „Trąbeczka”, „Kiedy mnie
już nie będzie”, „Remedium” czy „Testament”. Poruszające
i piękne słowa zabrzmią w oprawie muzycznej m.in. Jerzego Satanowskiego czy Paolo Conte.

Bilety na wydarzenie w cenach: 85, 75, 65 zł można nabyć na portalach: bilety.fm, ticketfun.pl, w Teatrze Lalek Pleciuga, Plac Teatralny 1 (od dnia 25 sierpnia 2014 r.), tel. 91 433 58 04, 91 44 55 111. Zamówienia grupowe (powyżej 20 osób, 10 % rabatu) oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: + 48 518 522 581, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: + 48 519 746 486, press@monolitart.com.pl.

Zdjęcie: Piotr Dłubak