Kalendarium

Nadchodzą:

 

2018

Styczeń

19.01.2018 (piątek), godz. 19:00 – Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Aula Pomnik (ul. Kostrzewskiego 3), Gniezno

20.01.2018 (sobota), godz. 19:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Regionalne Centrum Kultury/Fabryka Emocji (Plac Staszica 1), Piła

21.01.2018 (niedziela), godz. 18:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Koniński Dom Kultury (Plac Niepodległości 1), Konin

26.01.2018 (piątek), godz. 19:00 – spektakl „Kłamstwo” (Joanna Liszowska, Adriana Kalska, Sambor Czarnota, Piotr Szwedes), Regionalne Centrum Kultury/Fabryka Emocji (Plac Staszica 1), Piła

27.01.2018 (sobota), godz. 16:00 i 19:00 – spektakl „Kłamstwo” (Joanna Liszowska, Adriana Kalska, Izabela Kuna, Małgorzata Suszyńska, Piotr Szwedes, Mikołaj Roznerski, Sambor Czarnota, Wojciech Malajkat), Teatr im. J. Osterwy, ul. Teatralna 9, Gorzów Wielkopolski

28.01.2018 (niedziela), godz. 19:00 – spektakl „Kłamstwo” (Joanna Liszowska, Adriana Kalska, Sambor Czarnota, Piotr Szwedes), Zamek Książąt Pomorskich, Opera na Zamku w Szczecinie (ul. Korsarzy 34), Szczecin

28.01.2018 (niedziela), godz. 19:00 – koncert Drew De Four i Kin Curran, LuLu Club (ul. Partyzantów 2), Szczecin

29.01.2018 (poniedziałek), godz. 19:00 – spektakl „Kłamstwo” (Joanna Liszowska, Adriana Kalska, Izabela Kuna, Małgorzata Suszyńska, Piotr Szwedes, Mikołaj Roznerski, Sambor Czarnota, Wojciech Malajkat), Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego (Plac Teatralny 1), Koszalin

Luty

15.02.2018 (czwartek), godz. 19:00 – koncert Grupy MoCarta „Ale Czad! Czyli podróże Grupy MoCarta” – Aula Pomnik (ul. Kostrzewskiego 3), Gniezno

26.02.2018 (poniedziałek), godz. 19:00 – spektakl „Hiszpańska Mucha” (Anna Korcz, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska i Dorota Zięciowska), Kieleckie Centrum Kultury (Plac Moniuszki 2B), Kielce

Marzec

01.03.2018 (czwartek), godz. 20:00 – koncert Grupy MoCarta „Dzieła wybrane z dwudziestu lat”, Filharmonia Koszalińska im. S. Moniuszki (ul. Piastowska 2), Koszalin

04.03.2018 (niedziela), godz. 18:00 – „The Best Of Broadway”, (Grażyna Brodzińska, Janusz Kruciński, Marcin Wortmann, Orkiestra kameralna „Silesian Art Collective” pod batutą Mateusza Walacha), Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur (Plac Teatralny 1), Lublin

05.03.2018 (poniedziałek) – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki (ul. Spółdzielcza 9), Grodzisk Mazowiecki

12.03.2018 (poniedziałek), godz. 19:30 – spektakl „Hiszpańska Mucha” (Anna Korcz, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska i Dorota Zięciowska), Sala Koncertowa Radia Wrocław (ul. Karkonoska 10), Wrocław

13.03.2018 (wtorek), godz. 19:00 – spektakl „Hiszpańska Mucha” (Anna Korcz, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska i Dorota Zięciowska), Zamek Książąt Pomorskich, Opera na Zamku w Szczecinie (ul. Korsarzy 34), Szczecin

22.03.2018 (czwartek), godz. 19:30 – solowy koncert Macieja Maleńczuka, Teatr Mały w Tychach (ul. ks. kard. Hlonda 1), Tychy

Kwiecień

09.04.2018 (poniedziałek), godz. 19:30 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki (ul. Spółdzielcza 9), Grodzisk Mazowiecki

15.04.2017 (niedziela), godz. 19:00 – spektakl „Prawda” (Magdalena Wójcik, Dorota Kamińska, Karol Strasburger, Piotr Polk/Jerzy Bończak), Sala Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15), Lublin

15.04.2018 (niedziela), godz. 19:00 – solowy koncert Macieja Maleńczuka, Sala Widowiskowa KCKSiR w Kłodzku (Plac Jagiełły 1), Kłodzko

16.04.2018 (poniedziałek), godz. 19:30 – solowy koncert Macieja Maleńczuka, Kinoteatr Zbyszek (ul. Świdnicka 25), Dzierżoniów

Maj

14.05.2018 (poniedziałek), godz. 19:30 – solowy koncert Macieja Maleńczuka, Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki (ul. Spółdzielcza 9), Grodzisk Mazowiecki

—————————————————————————————————-

Były, minęły:

26.07.2014 r. (sobota), godz. 17:00 – Władysław Komendarek – Męskie Granie, Kompleks Sztygarka,
ul. ks. Piotra Skargi 34d, Chorzów

20.10.2014 r. (poniedziałek), godz. 19:00 – Piotr Machalica, Magda Umer, zespół Marcina Lamcha,
„Moje chmury płyną nisko…”, Teatr Lalek Pleciuga, Pl. Teatralny 1, Szczecin

23-25.10.2014 r. (czwartek, piątek, sobota), godz. od 12:00 do 23:00 – Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit: warsztaty, prelekcje, dyskusje, spotkania. Koncerty: Laibach, Karl Bartos, Patrick Wolf, Lech Janerka, John Cale, Jordan Reyne, Wojtek Pilichowski, uroczysta Gala rozdania nagród „Człowieka ze Złotym Uchem”, Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, Łódź

6.11.2014 r. (czwartek), godz. 19:30 – Ray Wilson & The Band, Filharmonia Podkarpacka, ul. Chopina 30, Rzeszów

8.11.2014 r. (sobota), godz. 19:05 – Władysław Komendarek „Wolność przeciw manipulacji”,
RetroKomp 2014, Scena Muzyczna GAK, ul. Dworcowa 9, Gdańsk

13.11.2014 r. (czwartek), godz. 23:30 – Władysław Komendarek w ramach cyklu
Stay True Poland – „Rytm Trans Wiara”, Warszawska Szkoła Filmowa,
ul. Generała Zajączka 7, Warszawa

16.11.2014 r. (niedziela), godz. 20:00 – Afromental, Michał Grobelny, X Tour, Klub Lulu, ul. Partyzantów 2, Szczecin

22.11.2014 r. (sobota), godz. 18:00 – Jose Cura i jego goście, Bogusław Morka, Agnieszka Kozłowska, Cracow Event Orchestra, Sebastian Perłowski, Dom Muzyki i Tańca,
ul. Gen. de Gaulle’a 17, Zabrze

23.11.2014 r. (niedziela), godz. 18:00 – CETI unplugged + support Guitars Project,
Klub Lulu, ul. Partyzantów 2, Szczecin

7.12.2014 r. (niedziela), godz. 18:00 – Ray Wilson & The Band, Filharmonia Pomorska,
ul. Andrzeja Szwalbego 6, Bydgoszcz

8.12.2014 r. (poniedziałek), godz. 19:30 – Ray Wilson & The Band, Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1, Białystok

08.02.2015 r. (niedziela). godz. 18:00 – Ray Wilson & The Band, Filharmonia
im. Karola Szymanowskiego, ul. Zwierzyniecka 1, Kraków

22.02.2015 r. (niedziela), godz. 18:00 – Grażyna Brodzińska i Marcin Jajkiewicz, „Magiczny Hollywood”, Filharmonia im. M. Karłowicza, (ul.Małopolska 48), Szczecin

08.03.2015 r. (niedziela), godz. 16:00, 18:00 – „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”, Filharmonia Koszalińska im. S .Moniuszki (ul. Piastowska 2), Koszalin

09.03.2015 r. (poniedziałek), godz. 19:30 – „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”, Filharmonia im. M. Karłowicza (ul. Małopolska 48), Szczecin

10.03.2015 r. (wtorek), godz. 19:30 – „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”, Regionalne Centrum Kultury/Fabryka Emocji (Plac Staszica 1), Piła

16.03.2015 r. (poniedziałek), godz. 18:00 oraz 20:00 – Anna Seniuk i Grzegorz Małecki, „Obietnica poranka”, Teatr Polski (ul. Swarożyca 5), Szczecin

18.05.2015 (poniedziałek), godz. 19:30 – Spektakl „Po co są matki?”, Teatr Polski (ul. Swarożyca 5), Szczecin

25.05.2015 (poniedziałek), godz. 19:30 – Anna Seniuk i Grzegorz Małecki, „Obietnica poranka”,
Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Duża Sala (wejście od ul. Więckowskiego 15), Łódź

13.10.2015 (wtorek), godz. 18:00 – Krzysztof Kowalewski i Marta Lipińska, „Kocham Pana, Panie Sułku”, Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego (Plac Teatralny 1), Koszalin

17.10.2015 (sobota), godz. 16:00 – „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”, Miejski Ośrodek Kultury
w Olkuszu (ul. Fr. Nullo 29), Olkusz

17.10.2015 (sobota), godz. 19:00 – „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”, Pałac Kultury Zagłębia
(Plac Wolności 1), Dąbrowa Górnicza

18.10.2015 (niedziela), godz. 15:00 – „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”,
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku (al. Niepodległości 44), Kraśnik

18.10.2015 (niedziela), godz. 19:00 – „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”,
Sala Domu Katolickiego (ul. Mariacka 12), Sandomierz

19.10.2015 (poniedziałek), godz. 19:00 – „Pojedynek – zabawa w detektywa”, Teatr Polski (ul. Swarożyca 5), Szczecin

07.11.2015 (sobota), godz. 19:30 – Ireneusz Krosny, „Mowa ciała”, Chełmski Dom Kultury (Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1), Chełm

09.11.2015 (poniedziałek), godz. 19:30 – Krystyna Tkacz, Afrodyta Weselak, Magdalena Zawadzka,
Joanna Żółkowska, „Lilka, cud miłości”, Scena Teatralna NOT (ul. Rajska 6), Gdańsk

16.11.2015 (poniedziałek), godz. 19:00 – Krzysztof Kowalewski i Marta Lipińska, „Kocham Pana, Panie Sułku”, Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Sala Filharmonii (ul. Wieniawskiego 1), Poznań

27.11.2015 (piątek), godz. 19:00 – Symphonica, Hala Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8), Lublin

29.11.2015 (niedziela), godz. 18:00 – Symphonica, Hala Łuczniczka (ul. Toruńska 59), Bydgoszcz

01.12.2015 (wtorek), godz. 19:00 – Grażyna Brodzińska, Wojciech Sokolnicki, Miłosz Gałaj, Tomasz Chmiel, Krakowska Młoda Filharmonia – koncert „Dla Ciebie śpiewam”, Filharmonia Pomorska (ul. Szwalbego 1), Bydgoszcz

07.12.2015 (poniedziałek), godz. 19:15 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół, Teatr Bagatela, (scena przy ul. Karmelickiej 6), Kraków

15.02.2016 (poniedziałek), godz. 19:00 – Krzysztof Kowalewski i Marta Lipińska – „Kocham Pana, Panie Sułku”, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, budynek A– 3 (ul. Podgórna 50), Zielona Góra

15.02.2016 (poniedziałek), godz. 19:30 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Teatr Polski (ul. Swarożyca 5), Szczecin

29.02.2016 (poniedziałek), godz. 19:30 – Grupa MoCarta – występ „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”, Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki (ul. Spółdzielcza 9), Grodzisk Mazowiecki

06.03.2016 (niedziela), godz. 18:00 – Guitars Project – Fair Play Crew – „Amatorologia” – Lulu Club (ul. Partyzantów 2), Szczecin

14.03.2016 (poniedziałek), godz. 19:00 – Krzysztof Kowalewski i Marta Lipińska – „Kocham Pana, Panie Sułku”, Chełmski Dom Kultury (Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1), Chełm

09.04.2016 (sobota), godz. 19:30 – Ireneusz Krosny – występ „Mowa Ciała”, Regionalne Centrum Kultury/Fabryka Emocji (Plac Staszica 1), Piła

10.04.2016 (niedziela), godz. 18:00 – Ireneusz Krosny – występ „Mowa Ciała”, Stargardzkie Centrum Kultury (ul. Piłsudskiego 105), Stargard

11.04.2016 (poniedziałek), godz. 19:30 – Ireneusz Krosny – występ „Mowa ciała”, Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki (ul. Spółdzielcza 9), Grodzisk Mazowiecki

25.09.2016 (niedziela), godz. 17:30 – spektakl „Złodziej” (Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota, Jacek Braciak), Sala Koncertowa (była hala Opery, ul. Energetyków 40), Szczecin

02.10.2016 (niedziela), godz.15:00 – „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”, Wałeckie Centrum Kultury (Plac Zesłańców Sybiru 3), Wałcz

02.10.2016 (niedziela), godz.19:30 – „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta”, Stargardzkie Centrum Kultury (ul. Piłsudskiego 105), Stargard

03.10.2016 (poniedziałek), godz.19:30 – spektakl „Życie: trzy wersje” z okazji 70. urodzin Jerzego Schejbala, Teatr Polski (ul. Swarożyca 5), Szczecin

11.10.2016 r. (wtorek), godz. 19:00 – spektakl „Single po japońsku” (Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Wojciech Medyński, Lesław Żurek), Hotel Qubus , (ul. Skarbowa 2), Legnica

24.10.2016 (poniedziałek), godz. 18:00 – spektakl „Pojedynek”, Teatr Groteska, Sala Teatralna (ul. Skarbowa 2), Kraków

05.11.2016 (sobota), godz. 19:00 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Scena Teatralna Miasta Siedlce (ul. ks. bpa Świrskiego 31), Siedlce

06.11.2016 (niedziela), godz. 17:00 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Sala Widowiskowa BCK (ul. Brzeska 41), Biała Podlaska

13.11.2016 (niedziela), godz. 18:00 – spektakl „Kochanie na kredyt” (Agnieszka Kaczorowska, Małgorzata Pieczyńska, Filip Bobek, Tomasz Bednarek, Stefano Terrazzino), Sala Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15), Lublin

18.11.2016 (piątek), godz. 18:00 – koncert zespołu Dżem (support Guitars Project), Hala CRS (ul. Sulechowska 41), Zielona Góra

20.11.2016 (niedziela), godz. 18:00 – „The Best Of Broadway”, (Grażyna Brodzińska, Janusz Kruciński, Marcin Wortmann, Orkiestra kameralna „Silesian Art Collective” pod batutą Mateusza Walacha), Sala Koncertowa (była hala Opery, ul. Energetyków 40), Szczecin

28.11.2016 (poniedziałek), godz. 19:30 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Teatr Polski (ul. Swarożyca 5), Szczecin

05.12.2016 r. (poniedziałek), godz. 18:00 – spektakl „Single po japońsku” (Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Wojciech Medyński, Lesław Żurek), Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego (Plac Teatralny 1), Koszalin

05.12.2016 r. (poniedziałek), godz. 17:30 – spektakl „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” (Dorota Kamińska, Katarzyna Pakosińska, Laura Raab, Krystyna Tkacz, Paweł Burczyk, Sambor Czarnota, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Emilian Kamiński, Paweł Tucholski), Teatr im. Cypriana Kamila Norwida (ul. Wojska Polskiego 38), Jelenia Góra

20.01.2017 (piątek), godz. 19:00 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Wadowickie Centrum Kultury (ul. Teatralna 1), Wadowice

22.01.2017 (niedziela), godz. 19:00 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, Duża Scena (ul. Teatralna 9), Gorzów Wielkopolski

23.01.2017 (poniedziałek), godz. 19:00 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, budynek A-3 (ul. Podgórna 50), Zielona Góra

27.01.2017 (piątek), godz. 19:00 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Sala Widowiskowa KCKSiR w Kłodzku (Plac Jagiełły 1), Kłodzko

26.02.2017 (niedziela), godz. 18:00 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Kieleckie Centrum Kultury (Plac Moniuszki 2B), Kielce

20.03.2017 (poniedziałek), godz. 19:30 – „Dzieła wybrane z lat dwudziestu”, Grupa MoCarta, Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki

24.03.2017 (piątek), godz. 19:00 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Wałeckie Centrum Kultury (Plac Zesłańców Sybiru 3), Wałcz

26.03.2017 (niedziela), godz. 15:30 oraz 19:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Teatr Polski w Szczecinie (ul. Swarożyca 5), Szczecin

27.03.2017 (poniedziałek), godz. 19:00 – spektakl „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” (Dorota Kamińska, Katarzyna Pakosińska, Laura Raab, Krystyna Tkacz, Paweł Burczyk, Sambor Czarnota, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Emilian Kamiński, Paweł Tucholski), Sala Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15), Lublin

27.03.2017 (poniedziałek), godz. 19:30 – Andrzej Seweryn w spektaklu „Wokół Szekspira” z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Teatr Polski w Szczecinie (ul. Swarożyca 5), Szczecin

03.04.2017 (poniedziałek), godz. 19:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego (Plac Teatralny 1), Koszalin

07.04.2017 (piątek), godz. 19:30 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, budynek A-3 (ul. Podgórna 50), Zielona Góra

08.04.2017 (sobota), godz. 19:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Teatr im. J. Osterwy (ul. Teatralna 9), Gorzów Wielkopolski

21.04.2017 (piątek), godz. 20:00 – spektakl „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” (Dorota Kamińska, Katarzyna Pakosińska, Laura Raab, Krystyna Tkacz, Paweł Burczyk, Sambor Czarnota, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Emilian Kamiński, Paweł Tucholski), Regionalne Centrum Kultury/Fabryka Emocji (Plac Staszica 1), Piła

22.04.2017 (sobota), godz. 19:00 – spektakl „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” (Dorota Kamińska, Katarzyna Pakosińska, Laura Raab, Krystyna Tkacz, Paweł Burczyk, Sambor Czarnota, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Emilian Kamiński, Paweł Tucholski), Koniński Dom Kultury (Plac Niepodległości 1), Konin

16.09.2017 (sobota), godz. 18:00 – Wojciech Cejrowski z programem „Wolna Amerykanka”, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, budynek A-3 (ul. Podgórna 50), Zielona Góra

23.09.2017 (sobota), godz. 18:00 -„Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Sala Widowiskowa KCKSiR w Kłodzku (Plac Jagiełły 1), Kłodzko

24.09.2017 (niedziela), godz. 17:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Kinoteatr Zbyszek (ul. Świdnicka 25), Dzierżoniów

30.09.2017 (sobota), godz. 19:00 – Ireneusz Krosny, „Mowa ciała”, Teatr im. J. Osterwy (ul. Teatralna 9), Gorzów Wielkopolski

02.10.2017 (poniedziałek), godz. 19:00 – Piotr Polk, Piotr Szwedes – spektakl „Pół na pół”, Stargardzkie Centrum Kultury (ul. Piłsudskiego 105), Stargard

07.10.2017 (sobota), godz. 19:00 – solowy koncert Macieja Maleńczuka, Teatr Variete Muza (ul. Morska 9), Koszalin

08.10.2017 (niedziela), godz. 19:00 – solowy koncert Macieja Maleńczuka, LuLu Club (ul. Partyzantów 2), Szczecin

17.10.2017 (wtorek), godz. 19:00 – spektakl „Kłamstwo” (Izabela Kuna, Milena Suszyńska, Wojciech Malajkat, Mikołaj Roznerski), Filharmonia Zielonogórska (pl. Powstańców Wlkp. 10), Zielona Góra

20.10.2017 (piątek), godz. 19:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Gorlickie Centrum Kultury (ul. Michalusa 4), Gorlice

22.10.2017 (niedziela), godz. 17:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Centrum Kulturalne w Przemyślu (ul. Stanisława Konarskiego 9), Przemyśl

23.10.2017 (poniedziałek), godz. 19:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Sala Widowiskowa Domu Kultury i Kina „Kosmos” (ul. Lisa 3), Dębica

23.10.2017 (poniedziałek), godz. 19:30 – spektakl „Hiszpańska Mucha” (Anna Korcz, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska i Dorota Zięciowska), Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego (Plac Teatralny 1), Koszalin

28.10.2017 (sobota), godz. 18:00 – koncert Grażyny Brodzińskiej „Dla Ciebie śpiewam …” In Memoriam Bogusława Kaczyńskiego (Grażyna Brodzińska, Adam Zdunikowski, Tomasz Chmiel, Zespół Kameralny), Teatr Ziemi Rybnickiej (Plac Teatralny 1), Rybnik

29.10.2017 (niedziela), godz. 17:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Sala Widowiskowa Regionalnego Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu (ul. Solna 1), Kołobrzeg

30.10.2017 (poniedziałek), godz. 20:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Teatr Polski w Szczecinie (ul. Swarożyca 5), Szczecin

04.11.2017 (sobota), godz. 18:00 – Wojciech Cejrowski z programem „Wolna Amerykanka”, Sala Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15), Lublin

05.11.2017 (niedziela), godz. 19:00 – spektakl „Kłamstwo” (Izabela Kuna, Milena Suszyńska, Wojciech Malajkat, Piotr Szwedes), Sala Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15), Lublin

10.11.2017 (piątek), godz. 19:00 – „Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy satyryczny program Krzysztofa Daukszewicza, Kinoteatr „Adria”(ul. Toruńska 30), Bydgoszcz

12.11.2017 (niedziela), godz. 17:00 – „Artur Barciś Show” – solowy występ Artura Barcisia, Wałeckie Centrum Kultury (Plac Zesłańców Sybiru 3), Wałcz

25.11.2017 (sobota), godz. 20:00 – solowy koncert Macieja Maleńczuka, Klub „Akcent” (ul. Wybickiego 38/40), Grudziądz

26.11.2017 (niedziela), godz. 18:00 – „Najpiękniejsze Melodie Świata” – Bogusław Morka, Iwona Kaczmarek, Mariusz Ruta, Wojciech Kaczmarek oraz orkiestra kameralna Alla Viena pod dyrekcją Adama Manijaka, Sala Koncertowa (była hala Opery, ul. Energetyków 40), Szczecin

04.12.2017 (poniedziałek), godz. 19:00 – spektakl „Kłamstwo” (Joanna Liszowska, Milena Suszyńska, Wojciech Malajkat, Piotr Szwedes), Stargardzkie Centrum Kultury (ul. Piłsudskiego 105), Stargard

04.12.2017 (poniedziałek), godz. 19:30 – spektakl „Dziennik Przebudzenia” (Adam Ferency i Joanna Kosierkiewicz), Teatr Polski w Szczecinie (ul. Swarożyca 5), Szczecin

08.12.2017 (piątek), godz. 20:00 – „Artur Barciś Show” – solowy występ Artura Barcisia, Sala Widowiskowa Jeleniogórskiego Centrum Kultury (ul. Bankowa 28/30), Jelenia Góra

10.12.2017 (niedziela), godz. 18:00 – „Artur Barciś Show” – solowy występ Artura Barcisia, Legnickie Centrum Kultury, Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej (wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała), Legnica

10.12.2017 (niedziela), godz. 18:00 – KRYNICA NA BIS – Grażyna Brodzińska i jej goście: Alexander Trofimov, Janusz Kruciński, Marcin Jajkiewicz, Wiesław Prządka oraz orkiestra CREO pod batutą Mateusza Walacha, ICE Kraków (ul. Marii Konopnickiej 17)