Informacje dotyczące przełożonego spektaklu „Pół na pół” w Kłodzku

pol_na_pol_fot2_andrzej_rams
Znamy już nowy termin spektaklu „Pół na pół” w Kłodzku! Jest to 27 stycznia 2017 r. (piątek). Miejsce i godzina pozostają bez zmian: Sala Widowiskowa KCKSiR w Kłodzku (Plac Jagiełły 1), Kłodzko, godz. 19:00.

Wszystkie bilety zakupione na spektakl z wcześniejszą datą zachowują ważność, nie trzeba ich wymieniać. Miejsca i rzędy pozostają bez zmian. Jeśli ktoś nie będzie mógł przybyć na spektakl w nowym terminie, może oddać bilet w miejscu jego zakupu. Zwrotów można dokonywać do końca listopada 2016 r.

Pozostałe bilety na wydarzenie w cenie 50 zł można nabyć w Galerii Sztuki pARTer KCKSiR w Kłodzku (tel. 74 867 33 64), bilety dostępne również w Internecie na portalu biletyna.pl.

Sztuka przedstawia perypetie przyrodnich braci, którym w realizacji życiowych planów i marzeń stoi na przeszkodzie własna matka. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji, mnóstwo humoru i Piotr Polk oraz Piotr Szwedes w rolach głównych. Tego nie można przegapić!
pol_na_pol_fot3_andrzej_rams
„Pół na pół” to przesycona czarnym humorem komedia, opowiadająca o dwóch przyrodnich braciach, którzy postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki. Czy można polubić kogoś, kto źle życzy własnej matce? Okazuje się, że i owszem. Karol i Jan, którzy na początku jawią nam się jako dwa niezbyt sympatyczne typy (jeden chce uciec, bo ma dość opiekowania się na wpół sparaliżowaną staruszką, drugiemu najbardziej zależy na pieniądzach ze spadku), powoli odkrywają coraz mroczniejsze tajemnice, które pokazują, jakim potworem była i jest ich własna matka.

Nestorka rodu nie pojawia się na scenie, jej obecność sygnalizuje tylko natarczywy dzwonek, a mimo to mamy świadomość, że nadal jest wszechobecna i wciąż tyranizuje otoczenie, a na dodatek jest „niezatapialna” jak nie przymierzając pani Wilberforce z „Trzeba zabić starszą panią”…

Zdjęcie: Andrzej Rams