Fair Play Crew tanecznym krokiem do Szczecina

FairPlayCrew_Plakat
Fair Play Crew to marka kojarzona z tańcem na najwyższym poziomie. To formacja tancerzy, choreografów i kreatywnych twórców, którzy dzięki swojemu talentowi i pasji mają dziś na koncie realizację wielu prestiżowych projektów tanecznych, teatralnych i medialnych. Grupa już w marcu, z okazji Dnia Kobiet, wystąpi w Szczecinie ze swoim taneczno-komediowym programem! Jako support wystąpi znany szczeciński zespół Guitars Project!

„Amatorologia” to pierwsza polska komedia taneczna. Przedstawiona uniwersalnym językiem tańca opowieść o życiu współczesnego człowieka podbija serca widzów na całym świecie. Jest dowcipna, błyskotliwa, pełna trafnych obserwacji. Kolejne sceny i perypetie bohaterów to krzywe zwierciadło, w którym oglądamy… Siebie. Dlatego to widowisko trzeba zobaczyć!

Twórcy „Amatorologii” – formacja Fair Play Crew – to utalentowani, wielokrotnie nagradzani tancerze i choreografowie, z 20-letnim doświadczeniem scenicznym. Pasjonaci tańca i perfekcjoniści, realizując nowy program komediowy stworzyli  widowisko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – nieodparcie zabawne, skłaniające do refleksji i zachwycające poziomem wykonania.

Mistrzowsko wykorzystując elementy tańca, choreografii i gry aktorskiej – bez słów – wciągają widzów w swój świat, w którym niepodzielnie rządzi absurdalne poczucie humoru. Spektakl składa się z szeregu skeczy i scen, które mogą być prezentowane w formie pełnowymiarowego spektaklu, a także jako niezależne, krótkie formy sceniczne.

Przed Fair Play Crew jako support wstąpi grupa Guitars Project. Zespół powstał w 1991 r. z inicjatywy Dariusza Kurmana, który zaprosił do współpracy Marcina Żabiełowicza (obecnie grupa Hey). Guitars Project to eksperymentalna forma wypowiedzi artystycznej oparta wyłącznie na aranżacjach instrumentalnych oraz eklektyzmie muzycznym.

Formacja tworząc z ogromnym zaangażowaniem muzykę, stara się łączyć nowoczesne elementy brzmieniowe i aranżacyjne, oparte na harmoniczno-melodycznej współpracy gitary prowadzącej i basowej, które wspiera m.in. rockowo osadzona perkusja. Repertuar grupy ze Szczecina zawiera również interpretacje największych hitów muzyki gitarowej.

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na wyjątkowe widowisko, które może być doskonałym prezentem z okazji Dnia Kobiet:

– 6 marca 2016 r. (niedziela), godz. 17:00 (Guitars Project), godz. 18:15 (Fair Play Crew), Lulu Club (ul. Partyzantów 2), Szczecin.

Bilety na wydarzenie w cenie 39 zł można nabyć w Internecie na portalu bilety.fm, ticketpro.pl oraz w kasie Lulu Club (Szczecin, ul. Partyzantów 2, tel. 533 500 109).

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

Występ Fair Play Crew stał się sensacją 31. edycji najważniejszego polskiego festiwalu kabaretowego PAKA 2015, zdobywając pierwsze miejsce oraz Nagrodę Publiczności. Nowa formuła komedii zachwyciła jury, widownię i środowisko kabaretowe. A teraz podbija serca kolejnych miłośników komedii – w Polsce i poza jej granicami.

Występują:
Wojciech „Blacha” Blaszko
Błażej „Bzyga” Górski
Rafał „Roofi” Kamiński
Cezary „Kruk” Krukowski
Karol „Niecik” Niecikowski
Marcin Rogalski

Zdjęcia: mat. pras. Organizatora