CETI, czyli akustyczna uczta w Szczecinie

ceti_szczecin_monolit_netGrzegorz Kupczyk z zespołem CETI wystąpi z programem unplugged już 23 listopada 2014 r. (niedziela). Nie powinno zabraknąć wielkich przebojów, jakie wokalista nagrał z Turbo, Non Iron i oczywiście CETI: „Dorosłe dzieci”, „Smak Ciszy”, „Jaki był ten dzień”, „Aksamitny sen”, „Miłość, nienawiść, śmierć”. Występ odbędzie się w Klubie Lulu, a koncert CETI poprzedzi szczeciński support – Guitars Project.

CETI to obecnie jeden z najwyżej notowanych zespołów rockowych
w Polsce. Grupa Grzegorza Kupczyka jest obecna od 25 lat na scenie, ma na koncie 15 albumów, w tym 3 zarejestrowane na żywo. CETI
to kapela, która ma w swojej „ofercie” koncerty filharmonijne, hard rockowe i… akustyczne. Właśnie z projektem akustycznym zespół pojawi się w Szczecinie.

Najnowsze sukcesy CETI to udane tournée po Wielkiej Brytanii oraz doskonale sprzedająca się płyta
(m.in. w: USA, Anglii, Grecji, Japonii) „Ghost Of The Universe”. Grzegorz  Kupczyk, który oprócz tego,
że w Polsce ma status legendy, współpracował z tak ważną dla branży wytwórnią jak Noise Records
oraz Bruce Dickinsonem czy Glenn  Hughes’em. Wokalista występował również z zespołami: Kreator, Rage, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Exodus.

Koncert obędzie się 23 listopada 2014 r. (niedziela) w klubie Lulu (ul. Partyzantów 2).
Początek imprezy – godz. 18:00 (CETI – 19:00), wejście do klubu od godz. 17:00.
Bilety na wydarzenie – w cenie 39,00 pln (przedsprzedaż) oraz 45,00 pln (w dniu koncertu) – można nabyć na portalach:  bilety.fm, ticketfun.pl i w sieci ticketpro.pl (empik, media markt, saturn i in.). Zamówienia grupowe (powyżej 20 osób, 10 % rabatu) oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych
z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora; Agencja Artystyczna Monolit: + 48 518 522 581,
www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: + 48 519 746 486, press@monolitart.com.pl.

Przed CETi na scenie w roli support act GP_press1_monolitpojawi się projekt wirtuoza gitary – Dariusza K. Kurmana. Grupa Guitars Project to formacja wyłącznie instrumentalna, powstała
w 1991 r. Zespół w pierwotnym założeniu stanowi eksperymentalną formę wypowiedzi artystycznej opartej na eklektyzmie muzycznym i aranżacjach instrumentalnych.

Tworząc z ogromną pasją naszą muzykę, staramy się zawierać nowoczesne elementy brzmieniowe i aranżacyjne, oparte na harmoniczno-melodycznej współpracy gitary prowadzącej i basowej w różnych wydaniach, co w dzisiejszych czasach jest, jak sądzimy, działaniem niekomercyjnym – mówi D. Kurman, lider formacji.

Zdjęcia CETI: materiały prasowe M-ART

Zdjęcie Guitars Project: materiały prasowe GP